Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Konditerinės dėžutės

Balta pailga konditerinė dėžutė

Konditerinė dėžutė

225 x 144 x 58
295 x 220 x 65
340 x 245 x 96 
390 x 220 x 105

Dėžutė pyragui

Dėžutė pyragui

315 x 315 x 60

 

Tortinės dėžutės

Tortinės dėžutės

300 x 300 x 100
240 x 240 x 100
200 x 200 x 85

 

Dėžutės keksiukams

Dėžutės keksiukams

270 x 178 x 80 (6vnt.)
356 x 267 x 100 (12vnt.)

Šakočių dėžutės

Dėžutės šakočiams

240 x 210 x 210 (E)
250 x 230 x 360 (E)
291 x 291 x 500 (B)
320 x 320 x 500 (B)
340 x 340 x 630 (E)
365 x 365 x 600 (B)

Apvalūs padėklai

Apvalūs konditeriniai
padėkliukai

Ø 145 mm (gėlytės forma)
Ø 220 mm (gėlytės forma)
Ø 230 mm (skritulys)
Ø 240 mm (skritulys)
Ø 297 mm (skritulys)

 

Konditerinės dėžutės - puiki priemonė dailiai ir saugiai supakuoti Jūsų norimus gaminius. Kadangi dėžutės konditeriniams gaminiams yra gana populiariausios, pas mus galite rasti dėžutes tortams, pyragams, keksiukams bei kitiems kepiniams. Kokybiška pakuotė ne tik apsaugos Jūsų gaminį nuo pašalinių pažeidimų, bet padės išlaikyti skonį, aromatą. 

 

Gaminame konditerines dėžutes iš perdirbto gofruoto kartono. Kartoną perdirbti galima 4-6 kartus, todėl taip sumažėja papildomi ištekliai gofruoto kartono gamybai. Laikomės aukštų standartų, todėl gaminamos konditerinės dėžutės  yra visiškai saugios sąlyčiui su maistu. 

 

Mūsų asortimente galite rasti platų konditerinių dėžučių pasirinkimą - gaminiai skiriasi matmenimis, formomis, kitais dizaino sprendimais, todėl neabejotinai rasite idealiai tinkančias dėžutes visiems konditerijos gaminiams. Siūlome už puikią kokybę mokėti pigiau, nevaržyti savo poreikių ir maksimaliai pasirūpinti konditerijos gaminiais juos transportuojant, sandėliuojant. 

 

Dėžutės tortams 

Tortas yra vienas iš pagrindinių šventinių atributų. Be torto neįsivaizduojame nė vienos šventės - vestuvių, gimtadienio, krikštynų, jubiliejaus, ar įmonės šventės. 

 

Didžiausias sunkumas atsiranda tada, kai reikia šį gaminį pristatyti. Pristatymas visada kelia nerima prekybininkams, švenčių organizatoriams, nes jų tikslas užtikrinti, jog kiekvienas elementas yra geriausios būklės. Tokiais konditerijos gaminiais prekiaujančios įmonės ir asmenys, labai didelį prioritetą teikia kokybiškoms pakuotėms, kad jų gaminiai būtų apsaugoti nuo išorės poveikio ir išsaugotų šviežumą. Visa tai užtikrinti padės mūsų gaminamos dėžutės tortams - tvirtos, tačiau lengvos, atsparios, suteikiančios patikimą apsaugą konditerijos gaminiui, atrodančios estetiškai. 

 

Tortams skirtas dėžutes siūlome dviejų standartinių dydžių. Tačiau prireikus galime pagaminti dėžutes tortams pagal Jūsų individualius matmenis.

 

Forma - keturkampė. Dėžutė pagaminta taip, kad būtų patogu žvilgtelėti į jos vidų bei lengva jį išimti ir įdėti jo nepažeidus. 

 

Dėžutės pyragams 

Mūsų asortimente rasite puikios kokybės, gražias, tvarkingas bei patikimas dėžutes pyragams. Kadangi kiekvieną dėžutę gaminame pagal individualų Jūsų užsakymą, užtikriname, kad jos patenkins Jūsų poreikius ir norus. 

Ne paslaptis, jog pyragai labai skirtingi: nuo standesnės konsistencijos iki purių ir minkštučių, todėl norint išsaugoti jų formą bei suteikti apsaugą nuo išorės poveikio pakuotę reikia tinktis atsakingai. Mūsų dėžutės pyragams iš gofrokartono yra ne tik tvirtos, stabilios ir estetiškos, tačiau padedančios išlaikyti pyrago aromatą bei šviežumą. Mūsų konditerinės dėžutės tobulai tinka sąlyčiui su maistu, nedaro įtakos jo skoniui bei kvapui.

 

Dėžutės išorė balta, o vidus rudas. Siūlome dažniausiai naudojamą dydį, tokioms dėžutėms - 315x315x60. 

 

Dėžutės šakočiams 

Šakotis - labai gardus kepinys, neretai tampantis šventinio stalo puošmena. Tiesa, šis gaminys pakankamai trapus, todėl transportuojant reikėtų pasirūpinti maksimalia jo apsauga. O tokią užtikrinti padės specialios dėžutės šakočiams. Aštuonkampės dėžutės, pagamintos iš aukštos kokybės, tvirto gofrokartono. Mūsų asortimente rasite dėžutes tinkančias tiek mažiems, tiek dideliems šakočiams. 

 

Speciali šakočiams skirta pakuotė apsaugos kepinį nuo drėgmės ar kito poveikio iš aplinkos, išlaikys jo skonį bei kvapą, o taip pat garantuos šviežumo išsaugojimą atitinkamą laiką. Dėžutės šakočiams dažniausiai yra gaminamos iš plono gofruoto kartono, žymimo E raide ir trisluoksnio gofrokartono, žymimo B raide, tai priklauso nuo Jūsų poreikių.

 

Dėžutės keksiukams 

Keksiukai taip pat labai mėgiami konditerijos gaminiai, kurių galima paragauti kone kiekvienoje šventėje. Juos dažnai nešamės į svečius ar traukiame iš orkaitės svečių laukdami namuose. Keksiukai tobulai tinka ir vaikų šventėms darželiuose, kepinių mugėms mokyklose ar desertui, užtikrinti, kad jie keliaus saugiai - bus apsaugoti nuo drėgmės, saulės ir kito aplinkos poveikio, nuo nešvarumų. Kadangi tai nedideli kepiniai, kurie lengvai gali susipausti, tai svarbu užtikrinti ir apsaugą nuo deformacijų. Tai padaryti padės specialiai keksiukams pritaikytos dėžutės, kuriose kiekvienas kepinys turės savo vietą. 

 

Dažniausiai sutinkamas dėžučių keksiukų pasirinkimas yra dėžutė skirta 6 keksiukams arba dėžutė 12 keksiukų. Jei Jūsų pakuotės keksiukams poreikiai yra kitokie, tai galite susisiekti su mumis ir pagal individualius poreikius pagaminsime dėžutę.

 

Dėžutės saldainiams ir sausainiams

Labai praktiškas sprendimas - konditerinės dėžutės saldainiams ir sausainiams. Tai birūs gaminiai, o sausainiai dar neretai būna apibarstyti cukrumi, gali būti aplieti ar kitaip pagardinti, todėl būtina ne tik pasaugoti pačius gaminius nuo aplinkos poveikio, tačiau ir aplinką nuo konditerinių gaminių poveikio, pavyzdžiui: trupinių, cukraus pudros, įdaro ir pan. Taigi tvirta, kokybiška ir daili dėžutė bus labai geras pasirinkimas. 

 

Mūsų konditerinės dėžutės sausainiams ir saldainiams yra keturkampio formos, patogios nešti, jos tvirtos, todėl drąsiai galima dėti vieną ant kitos ir taip transportuoti ar sandėliuoti didelius kiekius. Tokias dėžutes gaminame dėžutes pagal Jūsų parduodamo produkto poreikius.

 

Konditerinių dėžučių gamyba pagal užsakymą 

Jei aktualios geros gofruoto kartono dėžutės maistui, konkrečiai - konditerijai, tai siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti tai, kas tinka būtent Jums. Konditerinės dėžutės iš gofruoto kartono pagal užsakymą - maksimalus patogumas Jums, gaminame gofrokartono pakuotes dideliais kiekiais. Pateikite savo idėją, o mes ją įgyvendinsime dėžutes pagal Jūsų norimus matmenis, formą. 

 

Pagal individualų užsakymą užsisakykite dėžutes tortams, šakočiams, pyragams bei keksiukams, taip pat saldainiams, sausainiams ir kitiems kepiniams. Pakuotės bus iš Jūsų poreikius atitinkančio gofruoto kartono, patikimai saugančios konditerinius gaminius nuo aplinkos poveikio, išsaugančios šviežumą ir neleisiančios kepiniams prisgerti kitų aromatų.

 

Užsakymą konditerinių pakuočių gamybai pateikti galite internetu, rašydami el. laišką, taip pat galite susisiekti telefonu. Garantuojame ne tik aukštos kokybės produktus, tačiau ir efektyvų ilgalaikį bendradarbiavimą, dėmesingumą Jūsų poreikiams. 

 

Jei pageidaujate užsakytas dėžutes galime personalizuoti. Ant dėžutės galime uždėti Jūsų įmonės logotipą ar kitą ženklinimą, kurio Jūs pageidausite.