Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Pakuočių gamyba

UAB „Carttara“ jau daugiau nei 15 metų užsiima pakuočių gamyba. Įmonė turi modernią gamybos įrangą, atitinkančią Europos Sąjungos reikalavimus, ir daug dėmesio skiria ekologiškumui bei perdirbamų medžiagų naudojimui savo gaminiuose​.

UAB „Carttara“ naudoja įvairių gamintojų dvisluoksnį gofrokartoną, mikrogofrą ir gofrokartoną su baltu (iš vienos ar abiejų pusių) dengiamuoju sluoksniu ir rudu dengiamuoju sluoksniu. Gaminame  pakuotes, bet kokio sudėtingumo gaminius iš dviejų sluoksnių,  trijų sluoksnių E (mikrogofra), B, C, ir penkių sluoksnių BE, BC gofruoto kartono.

Paslaugos:

 • Įvairių tipų dėžių ir dėžučių gamyba. Visą dėžių gamybos asortimentą rasite čia.
 • maketavimas, dėžučių kūrimas pagal individualius užsakovo pageidavimus, unikalios konstrukcijos gaminių iš gofruoto kartono gamyba;                            
 • gofrokartono pakuotės pagal Fefco katalogą gamyba;
 • žaislų iš gofrokartono kūrimas ir gamyba;
 • baldų iš gofruoto kartono kūrimas ir gamyba;
 • trafaretų kūrimas ir gamyba;
 • 3D gaminių iš gofrokartono gamyba.

Solidus mūsų produktų sąrašas:   

               Dėžės žemės ūkio produkcijai iš gofruotojo kartono;

               Dėžės picoms;

Pakuočių gamyba - įvairių tipų ir dydžių               Konditerinės dėžės;

               Pakuotė maisto produktams; 

               Dėžės transportavimui, sandėliavimui;

               3D gaminiai reklaminei produkcijai;

               Dėžės namų ūkio reikmenims;

               Tarpinės, tarpikliai, įklotai, įdėklai, pertvaros;

                Pakuotė farmacijos produktams.

Taip pat:

 • Žaislų iš gofrokartono kūrimas gamyba.
 • Baldų iš gofruoto kartono kūrimas gamyba.

 

Kartono pakuočių gamyba


Didžioji mūsų gaminamos produkcijos dalis yra būtent iš kartono. Kiekviena pakuotė  pagaminta naudojant modernias kartono apdirbimo technologijas, taikant ilgametę patirtį ir profesionalius gamybos sprendimus. Savo gamybos procesus organizuojame taip, kad veikla būtų atsakinga ir tausotume aplinką, kuri mus supa. Puoselėjame ekologijos idėjas bei skatiname tą daryti mūsų klientus, todėl kartoninių pakuočių atliekos yra nuolatos perdirbamos, kuriant iš jų naujas pakuotes. Mums svarbi aplinkos ekologija ir švara, todėl rūpinamės pateikti ekologiškus ir aplinką tausojančius sprendimus, kurie drauge būtų patogūs ir Jums.
Ne mažiau svarbu ir tai, kad šios pakuotės tobulai tinka maisto produktams, mat yra „draugiškos“ sąlyčiui su maistu.


Gofruoto kartono dėžių gamyba


Kartoninės pakuotės – kur kas tvirtesnė ir geresnė popierinių dėžučių alternatyva. Mūsų asortimente – siuntų, dovanų, tortų, sausainių, maisto, įvairių smulkmenų ir kitų daiktų kartoninės pakavimo dėžutės ir dėžės: didelės, mažos, skirtingų formų, juodos ir baltos bei kitų spalvų. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, įpakavimo dėžutės gali būti su langeliu arba be jo, su dangčiu arba paprastos, uždaro tipo.
Kalbant apie gofruoto kartono dėžių gamybą, naudinga peržvelgti pagrindinius gofruoto kartono tipus. Nuo kartono tipo priklauso dėžės storis, patvarumo ir apsaugos lygis, o taip pat ir dėžių panaudojimo paskirtis.
Dažniausiai naudojamas trisluoksnis gofrokartonas, nors kartais pasitaiko ir penkiasluoksnio gofruoto kartono rūšių, kuris nepalyginamai tvirtesnis ir vertingesnis.

 • Ploniausias gofruotas kartonas, dar kitaip vadinamas mikrogofra, žymimas raide E ir yra apie 1,2–1,8 mm storio.
 • Kiek storesnis, dažnas konditerijos gaminių ar buitinės chemijos pakavimui pasirinkimas, trijų sluoksnių B gofrokartonas, kurio storis apie 3 mm.
 • C tipo trijų sluoksnių gofrokartonas siekia apie 4,5 mm storį ir yra laikomas klasikiniu pasirinkimu. Ši kartono rūšis pati populiariausia, optimalaus storio, tinkama įvairių vidutinio svorio daiktų gabenimui, siuntoms ir daugeliui kitų reikmių. C tipo gofrokartono dėžės yra pakankamai patikimos ir patvarios, todėl jose gabenami daiktai išlieka saugūs.
 • BE ir BC raidėmis žymimas storas, apie 7 mm storio gofrokartonas, susidedantis iš penkių sluoksnių. Tai tobulas pasirinkimas daugiau sveriantiems ir didesniems siuntiniams, daiktams, kuriems reikalinga dar didesnė apsauga.

Prekyboje rasite ir kitų rūšių gorfruoto kartono dėžių. Užsiimame kartoninių dėžių gamyba pagal specialius FEFCO kodus. Pas mus rasite tvarkingai pateiktas klasifikacijas ir galėsite greitai bei lengvai išsirinkti Jus labiausiai dominančius specialių dydžių dėžių pasirinkimus. Tiekiame kone visus standartinius reikalavimus atitinkančius dėžių variantus.
Mūsų veikla toli gražu neapsiriboja vien standartinių užsakymų įgyvendinimu. Gaminame unikalios konstrukcijos dėžes, esant poreikiui, gali būti pritaikyti įvairūs išskirtiniai, kūrybiniai gamybos sprendimai.


Dėžučių maketavimas ir dizainas


Kartoninių pakuočių gamyba prasideda nuo idėjos, kurią reikia realizuoti. Pirmiausia ta realizacija apsiriboja maketo forma. Taigi vienas iš svarbesnių dėžučių gamybos etapų yra maketavimas. Turime savo maketus, pagal kuriuos gaminame standartinius produktus. Tačiau jei Jums aktualus individualus užsakymas, galimi du variantai: maketą pateiksite savo arba užsakysite maketavimo paslaugą iš mūsų specialistų.
Dizainas vienas iš tų aspektų, kuriam skiriama daug dėmesio, kadangi jis kuria pirminį įspūdį. Žinoma, kokybė ne mažiau svarbi, tačiau šiuo atveju duoklę atiduodame vizualiniam vaizdui. Tačiau kalbant apie dizainą, tai jis varijuoja labai plačiame diapazone – galime pagaminti pakuotes skirtingų dydžių, formų, spalvų, dekoruotų patinkančia spauda, personalizuotų ir t.t. Rinkitės iš mūsų gaminamų pakuočių arba leiskite realizuoti Jūsų viziją.


Dėžučių kūrimas pagal individualų užsakymą


Nors turime platų kartoninių dėžučių spektrą, tačiau teikiame ir gamybos pagal užsakymą paslaugą. Pagal individualius klientų pageidavimus galime pagaminti pakuotę ir iš kombinuoto septynių sluoksnių gofrokartono. Tokia bus naudojama didelės apimties ir sunkių produktų transportavimui. Dar pagal kliento pageidavimus ant pakuotės galime naudoti fleksografinę spaudą, o taip pat ir HD (daugiaspalvę spaudą) net ir nedideliems užsakymams – savo pakuotę puoškite logotipu, norimu paveikslėliu, užrašu, šūkiu, palinkėjimu ar kt. Ir tai dar ne viskas – galimos atskirų operacijų paslaugos:

 • ažūrinis ornamentų pjaustymas;
 • graviravimas ant gofrokartono;
 • įspaudas (kongrevas) ant pakuotės;
 • gofro kartono lakštų pjovimas, bigavimas, kirtimas, klijavimas, spausdinimas, pakavimas. 

Individualūs užsakymai iškertant sudėtingų ar paprastų konfigūracijų plokštumas iš poligrafinio kartono, gumos, plastmasės ir kitų medžiagų (tarpinės, padėkliukai, kilimėliai ir t.t.). 
Mūsų paruošta produkcija yra parengiama transportavimui pagal kiekvieno kliento pageidavimus, supakuojant atitinkamais kiekiais.


Trafaretų kūrimas ir gamyba


Trafaretų panaudojimo spektras gana platus, o svarbiausia, kad jų naudojimas leidžia kur kas lengviau kurti ir realizuoti užrašus bei paveikslus, reikalaujančius preciziško tikslumo. Šiame kontekste trafaretai labai palengvina darbą, o drauge ir leidžia taupyti brangų laiką. Trafaretų kūrimo ir gamybos procese naudojame per ilgametę patirtį sukauptą žinių bagažą bei profesionalią įrangą, leidžiančią maksimaliai pasiekti norimo rezultato.
Mūsų paslaugos apima trafaretų gamybą iš kartono – patvaraus ir demonstruojančio geriausias savo savybes, kurias perduoda ir iš jo pagamintiems trafaretams.
Pagaminsime trafaretus pagal Jūsų poreikius. Pateikite mums savo idėją, o mes ją paversime realybe. Dirbame operatyviai, atsakingai ir laikydamiesi aukščiausios kokybės principų.
 
Ekologiškų, kokybiškų, tvirtų pakuočių gamyba apima platų paslaugų ir paruoštų produktų spektrą (picų dėžės, dėžės siuntoms, sandėliavimui, maistui ir t.t.). Mūsų komanda atliks visus etapus nuo idėjos, maketo parengimo, dizaino strategijos ir galutinio rezultato. Ir visiškai nesvarbu, ar gaminame savo standartinius produktus, ar individualų užsakymą, visada dedame daug pastangų, vadovaujamės sukaupta patirtimi, naudojame modernią, naują įrangą ir siekiame maksimaliai gero rezultato. Negana to, mūsų produktus galite įsigyti labai patrauklia kaina.
Mus rasite Kaune, tačiau esame pasiekiami net labai nutolusiuose miestuose, mat užsakyti galite ir internetu: el. paštu ar telefonu – taip pigiau ir operatyviau.

 

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu!

Taip pat galime pagaminti šio tipo dėžutes pagal Jūsų individualius išmatavimus.

Dėl dėžučių pagal individualius išmatavimus prašome kreiptis telefonu arba el. paštu.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu!