Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

Fefco 0510-0512

FEFCO 0510-0512 kodai yra dalis FEFCO (Europos standartinės gofruoto kartono pakuotės organizacijos) katalogo, kuris nustato standartinius kartoninių dėžių dizainus. Šie kodai aprašo specifinius pakuotės tipus, kurie yra skirti įvairioms pakavimo ir transportavimo reikmėms. Čia yra trumpas kiekvieno iš šių kodų aprašymas:

  • FEFCO 0510: Tai yra galiūnų tipo dėžė su viena sienelė ir papildoma dangčio įvorė, kuri leidžia dėžę saugiai uždaryti. Šis dizainas yra populiarus dėl jo paprastumo ir efektyvumo, leidžiant lengvai pakrauti ir iškrauti produktus.
  • FEFCO 0511: Panaši į FEFCO 0510, ši dėžė turi vieną pagrindinį dangtį ir papildomus šoninius dangčius, kurie užverčiami ant pagrindinio dangčio. Tai suteikia papildomą struktūrinį stabilumą ir geriau apsaugo produktą transportavimo metu.
  • FEFCO 0512: Ši dėžė turi dangčius tiek viršuje, tiek apačioje, suteikiančius dvigubą apsaugą. Dėl savo konstrukcijos ši dėžė yra labai tvirta ir idealiai tinka prekėms, kurios reikalauja geresnės apsaugos ir stabilumo transportavimo metu.