Mūsų svetainė naudoja slapukus Sutinku

PRODUKCIJA

Mūsų įmonei, nepriklausomai nuo užsakymo apimties, Jūs būsite svarbus klientas, kurio aptarnavimą stengsimės įgyvendinti aukštame lygyje.

Kartoninės pakavimo dėžės

Kraustantis ar pervežant įvairios paskirties daiktus, pakuojant konditerijos gaminius, ruošiant dovanas, pravers mažos ir didelės pakavimo dėžės. Būdami kartoninių pakuočių gamybos specialistais mes užtikrinsime tinkamiausius kartoninių pakuočių sprendimus. Jūsų dėmesiui pristatomos įvairiausių dydžių ir rūšių popierinės pakuotės, taip pat įvairios kartono dekoracijos, papuošimai, dovanų dėžutės bei daug kitų produktų geromis kainomis! 

Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti apie mūsų gaminamus gofruoto kartono dėžių pasirinkimus bei atrasti geriausius pakavimo sprendimus, kurie leis sutaupyti!

 

Kartono dėžių ir dėžučių rūšys

 

Gofruoto kartono dėžės yra geriausias sprendimas įvairių daiktų gabenimui. Kokio stiprumo bus apsauga, priklauso nuo sluoksnių kiekio. Mūsų prekių lentynose visuomet rasite tiek plonesnių, tiek storesnių dėžių, kurias galėsite pritaikyti skirtingoms transportavimo reikmėms.
 
Trumpai peržvelkime standartinius kartono lakštų dydžius. Gofruoto kartono dėžės susideda iš skirtingo kiekio sluoksnių ir yra žymimos atitinkamomis raidėmis:

  • E – plonas, nuo 1,2 iki 1,8mm storio mikro gofruotas kartonas. Šio kartono dėžės dažniausiai yra nedidelių išmatavimų, todėl idealiai tinka mažų ir lengvų daiktų pakavimui;
  • B – trisluoksnis gofrokartonas, susidedantis iš dviejų lygių popieriaus sluoksnių ir tarp jų esančio vieno gofruoto popieriaus sluoksnio. Tai iki 3,2mm storio, gana lengvas ir nestiprus kartonas, kuris dažniausiai yra naudojamas konditerijos gaminių pakavimui. Šis kartonas nėra tvirtas, tačiau palyginus su E tipo kartonu, vidinis gofruotas sluoksnis kur kas storesnis ir saugesnis;    
  • C – tai populiariausia gofruoto kartono rūšis, susidedanti iš trijų sluoksnių, kartono storis iki 4,5mm. C tipas idealiai tinka siuntoms, įvairių didesnių daiktų pakavimui ir suteikia patikimą apsaugą nuo pažeidimų;
  • BC, BE – storiausi iš visų, apie 7mm storio kartono pasirinkimai, susidedantys iš penkių sluoksnių. Trys lygius popieriaus lakštus sustiprina du jų tarpuose esantys gofruoto popieriaus sluoksniai. Ši kartono rūšis yra pats puikiausias sprendimas trapių ir pavojingų daiktų gabenimui, sunkiems kroviniams, jis yra pritaikytas ilgalaikiam transportavimui.


Gofrokartono dėžių privalumai


Gofruotas kartonas gaminamas iš nuolatos perdirbamų žaliavų, todėl tai yra ekologiška ir aplinkai draugiška medžiaga. Gofruotas kartonas sąlyginai nebrangus ir gali patenkinti pačius įvairiausius poreikius – būtent dėl šių priežasčių prekyboje visuomet rasite daugybę gofruoto kartono pasirinkimų. Naudoti gofruoto kartono dėžes yra paprasta ir patogu, jas galite laisvai pritaikyti kone visiems savo pakavimo poreikiams – tereikia tinkamai išsirinkti.


Į ką atsižvelgti renkantis dėžes pakavimui?

 

Rinkdamiesi kartono dėžes gerai apgalvokite, kam jos bus naudojamos. Būtinai atsižvelkite į kartono storį ir jo suteikiamą apsaugą viduje gabenamiems daiktams.

Kartono dėžių rūšys parenkamos pagal pakavimo poreikius. Vienos labiau tinka maistui, konditerijos gaminiams, kitos įvairiems skirtingų dydžių daiktams. Būtent Jūsų poreikiai geriausiai padiktuos, kokio dydžio ir kokio storio dėžės yra reikalingos. Pagal poreikius parenkamos ir dėžių formos, kurių įvairovė be galo didelė.

 

Kam naudojamos kartono pakuotės?

 

Kartoninių dėžių naudojimo galimybės labai įvairios. Trumpai peržvelkime pagrindines kartoninių dėžių rūšis:

Maistui – gali būti pritaikytos konditerijos gaminiams, picoms, šakočiams, pyragams ir pan. Skiriasi pakuočių formos, kurios yra pritaikytos konkretiems maisto produktams. Pas mus rasite tiek specialių aštuonkampių dėžučių šakočiams, tiek plokščių picų dėžučių ar pailgos formos pakuočių gėrimams. 

Dovanoms, suvenyrams – didžiausias jų išskirtinumas yra stilingos ir akis maloninančios puošmenos. Sudėti į dovanų dėžutes ir dėžės galite bet ką – jos puikiai tiks ir įvairių konditerijos gaminių pakavimui, ir sunkesniems ar dužiems daiktams (buteliams). 

Siuntiniams – pritaikytos kone visiems poreikiams. Pas mus rasite visko nuo batų dėžių iki specialių dokumentams, pakavimui, siuntoms, paštomatams ir kitoms reikmėms skirtų gofruoto kartono dėžių. 

Transportavimui – transportavimo poreikių gali būti daugybė. Lygiai taip pat ir transportavimui skirtos dėžės – jų įvairovė labai didelė ir apima pačius įvairiausius poreikius.

Sandėliavimui – specialios sandėliavimui skirtos dėžės yra sukurtos taip, kad suteiktų viduje laikomiems daiktams apsaugą. Jos itin talpios, padidinto tūrio, tvirtos ir tinkamos dėti viena ant kitos.

Perkraustymui – kartoninės dėžės nepamainomos ir įvairiems perkraustymo poreikiams. Jose telpa patys įvairiausi namų apyvokos daiktai, įrankiai, todėl persikraustymas bus sklandus ir lengvas.

 

Kartoninės dėžės pagal individualų užsakymą


Jei aktualios tvirtos kartoninės dėžės įvairiems daiktams, tačiau asortimente nerandate Jums tinkamiausio varianto, nenusiminkite – problemos sprendimas bus gamyba pagal užsakymą. Identifikuokite savo poreikius, pateikite mums savo viziją, o mes pasirūpinsime aukštos kokybės pakuočių iš gofrokartono gamyba.
Pagal individualų užsakymą pagaminsime dėžes picoms, maisto produktams, įvairių daiktų transportavimui, sandėliavimui, įvairias dėžes namų ūkio reikmenims, farmacijos, žemės ūkio produkcijai ir kt.
Nepriklausomai nuo to, ar reikalingos mažos, ar didelės pakuotės, dėžes gaminame tokias, kurios Jums reikalingos. Mūsų ekologiškos pakuotės gali būti ir su spauda – fleksografinė spauda atrodo labai kokybiškai, solidžiai, puikiai išsilaiko. Todėl galite drąsiai kurti savo dizaino pakuotę su norimu paveikslėliu, užrašu, logotipu, šūkiu ir t.t., o mes tą idėją realizuosime. Galimos ir kitos papildomos paslaugos, pavyzdžiui: bigavimas, klijavimas, graviravimas ant gofruoto kartono, itin subtiliai atrodantis ažūrinis ornamentų pjaustymas ir kt. Negana to, pagaminsime ne tik įprastas rudas ar baltas dėžutes pakavimui, tačiau ir solidžias juodas ar kitos spalvos pagal Jūsų pageidavimą.
Pakuočių pagal individualų užsakymą gamybai naudojame įvairų gofro kartoną, taip pat mikrogofrą arba baltą ar rudą dengiamąjį sluoksnį turintį gofrokartoną. Alternatyva – popierinės pakuotės – tvirtumu tikrai neprilygsta gofrokartonui, kurio turime skirtingų tvirtumų: dvisluoksnio, trijų, penkių sluoksnių ar kt.
Pirkti čia bus labai patogu. Užsakymą individualiai gamybai labai patogu pateikti internetu – rašykite laišką el. paštu, arba susisiekus telefonu. Kaina už individualius užsakymus skaičiuojama kiekvienu atveju atskirai.